Nazywam się Robert Lipert jestem dietetykiem i zajmuje się leczeniem chorób dietozależnych, prowadzę indywidualną edukację żywieniową, układam plany żywieniowe.

Udzielam porad żywieniowych: osobom walczącym z nadwagą, niedowagą, aktywnie uprawiającym sporty, kobietom w ciąży i okresie karmienia, dzieciom od 6 roku życia oraz osobom starszym.

Ukończyłem Wydział Nauk o Żywności i Biotechnologii ze specjalizacją żywienie człowieka. Swoją wiedzę i doświadczenie żywieniowe zgłębiam pracując w dużych firmach zajmujących się specjalistycznym żywieniem. Dzięki temu współpracuję z lekarzami oraz osobami zajmującymi się pacjentami z różnymi problemami żywieniowymi. Pasjonuję się zdrowym stylem życia i żywieniem od wielu lat z praktycznym podejściem do stosowania różnych modeli żywieniowych, obserwowania ich wpływu na zmiany zachodzące w organizmie. Sam zrzuciłem kilkanaście kilogramów utrzymując zdrową sylwetkę.

Specjalizuje się w zapobieganiu efektowi jo-jo.Z zaangażowaniem pomagam innym w osiągnięciu celu, kierując się mottem „jedz co lubisz, wyglądaj dobrze i bądź szczęśliwy”. Zawsze dbając o najważniejszy aspekt – zdrowie.

Do pacjenta podchodzę indywidualnie prowadząc terapię żywieniową dostosowaną do stanu zdrowia, układając odpowiednio dopasowane plany żywieniowe i jadłospisy. Jednocześnie motywując pacjentów w działaniu, chętnie przekazując informacje potrzebne w osiągnięciu wymarzonego celu i poprawie stanu jakości zdrowia.

dietetyk_lublin

CERTYFIKATY

Praca dyplomowa na temat : „Białko jako składnik odżywczy i jego rola w żywieniu człowieka”

Praca badawcza : „Suplementy białkowe w żywieniu człowieka i osób aktywnych fizycznie”

Podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach i seminariach, m.in.:

 • Dietoterapia pacjenta otyłego.
 • Nowe możliwości leczenia.
 • Diety wegetariańskie w okresie ciąży, karmienia i w żywieniu dzieci.
 • Dieta bez wszystkiego – czy da się to rozpisać?
 • Dieta eliminacyjna.
 • Nawyki jakie mają ludzie długowieczni.
 • Periodyzacja żywienia w sporcie.
 • Optymalna podaż białka w sporcie.
 • Rola i manipulacja węglowodanów w diecie i treningu osób o wzmożonej aktywności fizycznej.
 • Rola diety w cukrzycy


REKOMENDACJE

Anna

Profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko dokładnie wyjaśnione. Smaczne i nienudne diety, a co najważniejsze skuteczne z których można samemu wiele się nauczyć na przyszłość. Byłam u wielu dietetyków ale nie wiele to wnosiło tym razem jest zupełnie inaczej! To się chwali

Małgorzata

Fantastyczny dietetyk, po zastosowaniu diety nie tylko zaobserwowałam spadek wagi (12 kg w 4 miesiące), ale również znaczną poprawę formy oraz ogólnego samopoczucia. Doskonała komunikacja! Polecam!

Magda

Pełen profesjonalizm, bardzo dobre podejście do pacjenta, wszystko dokładnie wyjaśnione i przedyskutowane

Dagmara

Jestem po pierwszej konsultacji u Doktora Roberta. Moje odczucie po wizycie jest bardzo pozytywne. Doktor Robert jest bardzo zaangażowany w swoją pracę i z pasją o niej opowiada. Zostałam potraktowana bardzo profesjonalnie i jestem pełna nadziei, że po tej diecie w końcu schudnę. Szczerze polecam.

WSPÓŁPRACA

Zainteresowany? Wypełnij formularz
  KONTAKT

  ROBERT LIPERT

  Telefon : 792 450 650

  E-mail : dietetykrobertlipert@gmail.com  Poradnia dietetyczna Lublin
  Centrum Medyczne MediSport

  Ul. Dożynkowa 38

  20-223 Lublin

  Rejestracja : 81 820 05 02

  Masz pytanie? Napisz, odpowiem w wolnej chwili