Jako dietetyk udzielam konsultacji dla klientów z miasta Lublin w poradni dietetycznej Top Medical lub osób z innych lokalizacji online(telefonicznie lub mailowo). Pomagam moim klientom w zrzuceniu zbędnych kilogramów, doborze diety do trybu życia oraz stanu zdrowotnego. Dbam o to, aby pomimo ściśle określonych zaleceń dieta była atrakcyjna smakowo i nie wprowadzała nudy w codziennych żywieniu. Podczas konsultacji opieram się na swoim wieloletnim doświadczeniu i wykształceniu, które pozwalają mi na ocenę aktualnej sytuacji zdrowotnej klienta i dopasowanie odpowiedniej drogi na przyszłość. Konsultacje są świetnym wstępem do dłuższej współpracy, ponieważ pozwalają na zapoznanie się z moją metodyką pracy.

Z czego składa się usługa konsultacji

 • Szczegółowy wywiad zdrowotny

  Podstawą konsultacji jest szczegółowy wywiad zdrowotny. Układanie diety jest niemożliwe bez poznania przeszłości zdrowotnej (przebyte choroby, urazy, operacje) oraz aktualnego stanu zdrowia klienta (wyniki badań kontrolnych, zażywane leki, samopoczucie). Ten etap jest niezbędny do ułożenia w pełni bezpiecznej diety.

 • Szczegółowy wywiad żywieniowy

  Szczegółowy wywiad żywieniowy pozwala na rozpoznanie dotychczasowych nawyków klienta i na ewentualne rozpoznanie źródła problemów. Dodatkowo, jest to najlepszy sposób na personalne układanie diety, ponieważ jestem w stanie rozpoznać preferowane smaki, formy posiłków i produkty, które nie powinny znaleźć się w takim planie żywieniowym.

 • Analiza wyników badań oraz dzienniczka żywieniowego

  Poradnia dietetyczna (Lublin, Ul. Szeligowskiego 6) jest miejscem, gdzie poza konsultacjami istnieje również możliwość pomiarów i szczegółowej analizy składu ciała. Informacje te wraz z wynikami badań oraz dzienniczkiem żywieniowym pozwalają na dokładną analizę problemów klienta.

 • Omówienie problemów i ustalenie celu

  Po analizie badań przechodzimy do wspólnego ustalenia źródła dotychczasowych problemów oraz określenia celu, do którego będziemy wspólnie dążyć. Jasne kryteria pozwolą na najefektywniejszą współpracę oraz na szczegółowe pomiary nadchodzących sukcesów. W zależności od potrzeb mogą to być zrzucone kg, cm czy procent tkanki tłuszczowej.

 • Zalecenia żywieniowe

  Indywidualna konsultacja zakończona jest po ustaleniu planu działania bądź przedstawienia wskazówek do zmiany dotychczasowych działań. Zalecenia żywieniowe są sprawą indywidualną, która jest bazowana na podstawie reakcji klienta. Z tego powodu zachęcam do wizyty w poradni dietetycznej Top Medical, gdzie możliwe będzie przeprowadzenie odpowiednich pomiarów oraz rozmów powiązanych z tym tematem.