Odpowiednia dieta jest niezwykle ważna dla naszego organizmu. Wpływa ona nie tylko na nasze zdrowie, energię w ciągu dnia, ale również na samopoczucie oraz wygląd naszej skóry i włosów. Dzięki odpowiedniemu jadłospisowi możemy być najedzeni oraz utrzymywać sprawność i wygląd sylwetki, które odpowiadają naszym oczekiwaniom. W przypadku specjalnego zapotrzebowania w momencie ciąży, przygotowania do zawodów czy występowania nietolerancji pokarmowych, warto skorzystać z pomocy specjalisty. Dietetyk Robert Lipert w swojej poradni w Lublinie oferuje profesjonalną pomoc, specjalistyczną wiedzę, wsparcie oraz motywację na drodze do dobrej zmiany żywieniowej.

Układanie diety

 • Dieta w nietolerancjach i alergiach pokarmowych

  Nietolerancje i alergie pokarmowe wcale nie muszą oznaczać samych nieprzyjemnych wyrzeczeń i niesmacznych posiłków. Poradnia dietetyczna Roberta Liperta w Lublinie zapewnia swoim klientom profesjonalną pomoc w ustaleniu jadłospisu, omijającego niesprzyjające zdrowiu pacjenta produkty. Dietetyk zapewnia różnorodność smaków oraz proste przygotowanie dań, które pozwolą cieszyć się z codziennego jedzenia.

 • Dieta dla kobiet w ciąży

  Ciąża to wymagający stan, który zobowiązuje do odpowiedniego odżywiania, ważnego zarówno dla dziecka, jak i przyszłej mamy. Chcąc zapewnić sobie różnorodność smakową oraz obecność niezbędnych składników odżywczych i witaminowych w posiłkach, warto rozpocząć współpracę z dietetykiem Robertem Lipertem. Dieta dopasowana jest indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta oraz jego kondycji zdrowotnej.

 • Dieta dla sportowców

  Przygotowując się do zawodów lub intensywnych treningów należy pamiętać o odpowiednim odżywianiu. Dieta pomoże nie tylko osiągnąć lepsze wyniki sprawności fizycznej, ale da również siłę i motywację do pracy. Dietetyk Robert swoją pomoc oferuje stacjonarnie w gabinecie w Lublinie oraz online, gwarantując specjalistyczne porady indywidualnie ustalone poprzez analizę funkcjonowania klienta, jego celu oraz wskazań zdrowotnych.

 • Dieta redukcyjna

  Wiele osób chce się odchudzać, jednak często zapomina o tym, jak ważne dla organizmu jest to, by dieta była odpowiednio zbilansowana, aby dostarczać ciału odpowiednich składników i witamin. Wymarzony efekt oraz siłę i energię w codziennym funkcjonowaniu, zapewnia jadłospis skomponowany przez specjalistę, dlatego warto zgłosić się do dietetyka Roberta Liperta. W ofercie znaleźć mogą Państwo współpracę stacjonarną w gabinecie oraz porady w formie online.

 • Pakiet dietetyczny dla par online

  Doskonałe rozwiązanie dla par to pakiet dietetyczny online, który dostępny jest w korzystnej cenie. Jest to sposób na zmianę nawyków żywieniowych wspólnie, dzięki czemu można nawzajem się motywować, co znacznie wpływa na pozytywne efekty pracy. Jadłospis dopasowywany jest indywidualnie do każdej z osób, by odpowiadał pacjentom zarówno smakowo, jak i był odpowiedni kalorycznie. W celu zapoznania się z cennikiem oraz pełną ofertą zapraszam do kontaktu!