Podstawą efektywnej współpracy jest regularność oraz stałe zaangażowanie. Moja praca jako dietetyka to nie tylko układanie diet, ale także wsparcie i elastyczne podejście do klienta. Działam na terenie Lublina, a dla klientów z innych lokalizacji oferuję również stałą współpracę miesięczną online. Niezależnie od formy współpracy, opiera się ona na kilku krokach, które pozwolą Ci na uzyskanie wymarzonych efektów. Dzięki kompleksowej ofercie możesz być pewien indywidualnego podejścia i stałej opieki doświadczonego dietetyka, który pomoże Ci w walce ze zbędnymi kilogramami. Współpraca miesięczna to gwarancja uzyskania najlepszych efektów!

Przebieg współpracy

 • Indywidualny plan żywieniowy

  Podstawą współpracy ze mną jest pierwsza konsultacja, podczas której ustalamy potrzeby oraz oczekiwania względem diety. Wykonana zostać może stacjonarnie w poradni dietetycznej Top Medical lub przy pomocy narzędzi online (telefonicznie lub mailowo). W oparciu o indywidualne preferencje zdrowotne, żywieniowe, tryb życia i cel współpracy układana jest indywidualna dopasowana dieta. Gotowy plan żywieniowy pozwala na zdrowsze odżywianie w zgodzie ze sobą.

 • Zmiany kaloryczne oraz smakowe w planie żywieniowym w ciągu miesiąca

  Indywidualne i w pełni skupione na kliencie podejście, pozwala na bezproblemowe zmiany w planie żywieniowym. Jeśli po pewnym okresie klient zauważa niewystarczającą ilość kalorii lub nie jest zadowolony ze smakowych aspektów diety, przygotowane są odpowiednie modyfikacje, które pozwolą na poprawę samopoczucia i realizacje planu żywieniowego.

 • Wywiad kontrolny wraz z analizą postępów

  W trakcie współpracy ze mną dostępne są konsultacje, jednakże współpraca miesięczna opiera się o wywiady kontrolne. Dzięki nim pozyskuje się bazę do dalszych działań i cenne informacje nt. dotychczasowych odczuć klienta. Analiza postępów pozwala na decyzję czy pierwsza konsultacja była w 100% trafna czy współpraca może być jeszcze bardziej owocna.

 • Omówienie problemów i występujących trudności

  W przypadku ewentualnych problemów oraz trudności pozostaję do Twojej dyspozycji i chętnie pomogę Ci je pokonać. Często dieta na początku powoduje dyskomfort psychiczny, a moją rolą jako dietetyka jest Ci pomóc w tych trudnych momentach. Wychodzę z założenia, że moja praca to nie tylko układanie diety, ale także wsparcie w codziennej drodze moich klientów do uzyskania efektów.

 • Ustalenie dalszego przebiegu kuracji żywieniowej

  Miesięczna współpraca to początek ewolucji zdrowotnej dla moich podopiecznych, dlatego stawiam na stałe konsultacje i możliwość zasięgania porad. Po każdym z etapów możesz liczyć na indywidualne rozmowy, podczas których wspólnie ustalimy dalszy ciąg przebiegu kuracji żywieniowej. Dbam o to, aby moi klienci podchodzili do swojej diety z entuzjazmem.

 • Stały kontakt mailowy i telefoniczny

  Poradnia dietetyczna zlokalizowana pod adresem ul. Szeligowskiego 6, Lublin jest miejscem, gdzie jestem do dyspozycji swoich klientów. Działam jako dietetyk nie tylko na terenie tego miasta, ale także online, dlatego jestem stale dyspozycyjny mailowo i telefonicznie dla osób poszukujących zmian w swoim życiu. Moja praca to nie samo układanie diety, dlatego chętnie odpowiem na Twoje ewentualne pytania bądź wątpliwości.