1. Czy warto korzystać z usług dietetyka?

    Problemy żywieniowe to częsta dolegliwość w dzisiejszych czasach. Niezależnie od tego, czy objawiają się one nadwagą, niedowagą czy wynikają z rozmaitych chorób metabolicznych, skorzystanie z pomocy specjalisty, pozwoli zmierzyć się z problemami i znaleźć na nie najlepsze rozwiązanie. Dietetyk oferuje układanie diety, profesjonalne doradztwo i wsparcie w realizacji określonych wspólnie celów. Zapraszamy na wizytę do naszej poradni dietetycznej zlokalizowanej w Lublinie!

  2. Z czego składa się oferta dietetyka?

    • Współpraca miesięczna – nasza poradnia dietetyczna oferuje klientom miesięczną współpracę, która obejmuje układanie indywidualnej diety oraz konsultacje przez cały okres trwania umowy. Mogą one dotyczyć doradztwa żywieniowego oraz ewentualnego wprowadzania zmian w jadłospisie.

    • Konsultacja – podczas konsultacji dietetyk przeprowadza z pacjentem szczegółowy wywiad żywieniowy i zdrowotny, omawia wyniki badań ustalając indywidualny cel w dążeniu pacjenta do zdrowia i wymarzonej sylwetki, a także udziela specjalistycznych zaleceń żywieniowych.

    • Wizyta w poradni dietetycznej – podczas wizyty w poradni w Lublinie pacjent poddawany jest badaniu analizy składu ciała, które następnie omawiane jest przez specjalistę. Po szczegółowym wywiadzie i zasygnalizowaniu problemów, dietetyk udziela zaleceń żywieniowych, które pomogą osiągnąć ustalony cel.

  3. Ile czasu zajmuje układanie diety?

    Plan żywieniowy przygotowany jest w ciągu 5 dni roboczych od wykonanego wywiadu żywieniowego i dokonanej płatności.

  4. Jak często powinniśmy odbywać kontrolne wizyty u dietetyka?

    By zachować rutynę i przystosować ciało do zdrowego funkcjonowania kontrola odbywa się w formie stacjonarnej, telefonicznej lub online co 14 dni.

  5. Na podstawie jakich informacji przygotowywana jest personalna dieta?

    Personalna dieta przygotowywana jest dla każdego klienta na podstawie dzienniczka żywieniowego oraz wywiadu żywieniowego i zdrowotnego.

  6. Na jaki okres czasu przygotowywana jest dieta?

    Plan żywieniowy ustalany jest na okres 14 dni, po którym odbywa się kontrola na podstawie której wprowadzane są zmiany kaloryczne i/lub smakowe i następnie kuracja kontynuowana jest przez kolejny okres 14 dni.

  7. W jaki sposób przygotować się do pierwszej wizyty w poradni dietetycznej?

    Warto zabrać wyniki badań, dzienniczek żywieniowy, spisać cele oraz problemy z jakimi się zwracamy.

  8. Mam dodatkowe pytania dotyczące diety, jak można skontaktować się z poradnią?

    W przypadku dodatkowych pytań związanych z dietami lub naszymi usługami zapraszamy do kontaktu przy pomocy informacji zamieszczonych na naszej stronie kontaktowej.