dietetyk lublin Robert Lipert

Nazywam się Robert Lipert jestem dietetykiem i zajmuje się leczeniem chorób dietozależnych, prowadze indywidualną edukację żywieniową, układam plany żywieniowe. 

Udzielam porad żywieniowych: 

 •  osobom walczącym z nadwagą,
 • niedowagą,
 • aktywnie uprawiającym sporty,
 • kobietom w ciąży i okresie karmienia,
 • dzieciom od 6 roku życia
 • osobom starszym.

 

Ukończyłem Wydział Nauk o Żywności i Biotechnologii ze specjalizacją żywienie człowieka. Swoją wiedzę i doświadczenie żywieniowe zgłebiam pracując w dużych firmach zajmujących się specjalistycznym żywieniem. Dzięki temu współpracuję z lekarzami oraz osobami zajmującymi się pacjentami z różnymi problemami żywieniowymi.

Pasjonuję się zdrowym stylem życia i żywieniem od wielu lat z praktycznym podejściem do stosowania różnych modeli żywieniowych, obserwowania ich wpływu na zmiany zachodzące w organizmie. Sam zrzuciłem kilkanaście kilogramów utrzymując zdrową sylwetkę.

Specjalizuje się w zapobieganiu efektowi jo-jo.Z zaangażowaniem pomagam innym w osiągnięciu celu, kierując się mottem „jedz co lubisz, wyglądaj dobrze i bądź szczęśliwy”. Zawsze dbając o najważniejszy aspekt – zdrowie.

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie prowadząc terapię żywieniową dostosowaną do stanu zdrowia, układając odpowiednio dopasowane plany żywieniowe i jadłospisy. Jednocześnie motywując pacjentów w działaniu, chętnie przekazując informacje potrzebne w osiągnięciu wymarzonego celu i poprawie stanu jakości zdrowia.

CERTYFIKATY

Autor pracy dyplomowej:

„Białko jako składnik odżywczy i jego rola w żywieniu człowieka” oraz pracy badawczej „Suplementy białkowe w żywieniu człowieka i osób aktywnych fizycznie”.

Podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach i seminariach, m.in.:

 • Dietoterapia pacjenta otyłego. Nowe możliwości leczenia.
 • Diety wegetariańskie w okresie ciąży, karmienia i w żywieniu dzieci.
 • Dieta bez wszystkiego – czy da się to rozpisać?
 • Dieta eliminacyjna.
 • Nawyki jakie mają ludzie długowieczni.
 • Periodyzacja żywienia w sporcie.
 • Optymalna podaż białka w sporcie.
 • Rola i manipulacja węglowodanów w diecie i treningu osób o wzmożonej aktywności fizycznej.
 • Rola diety w cukrzycy

REKOMENDACJE

"Profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko dokładnie wyjaśnione. Smaczne i nienudne diety, a co najważniejsze skuteczne z których można samemu wiele się nauczyć na przyszłość. Byłam u wielu dietetyków ale nie wiele to wnosiło tym razem jest zupełnie inaczej! To się chwali ."
Anna
"Fantastyczny dietetyk, po zastosowaniu diety nie tylko zaobserwowałam spadek wagi (12 kg w 4 miesiące), ale również znaczną poprawę formy oraz ogólnego samopoczucia. Doskonała komunikacja! Polecam! "
Małgorzata
"Pełen profesjonalizm, bardzo dobre podejście do pacjenta, wszystko dokładnie wyjaśnione i przedyskutowane."
Magda
"Jestem po pierwszej konsultacji u Doktora Roberta. Moje odczucie po wizycie jest bardzo pozytywne. Doktor Robert jest bardzo zaangażowany w swoją pracę i z pasją o niej opowiada. Zostałam potraktowana bardzo profesjonalnie i jestem pełna nadziei, że po tej diecie w końcu schudnę. Szczerze polecam. "
Dagmara
"Polecam z calego serca! Profesjonalne podejście a co najważniejsze zainteresowanie problemem i indywidualne spojrzenie. Dieta jest pyszna, łatwa w przygotowaniu i urozmaicona. Po tygodniu stosowania widać bylo pierwsze efekty w samopoczuciu oraz sylwetce. Dietetyk Robert daje wiele cennych wskazówek dzięki którym, m.in. skonczyłam z podjadaniem, mam dużo energii a co najważniejsze moje jelita znów są zdrowe! :)"
Karolina
Miałam okazję poznać Roberta, Generalnie człowiek z pasją - żyje tym co robi. Potrafi wyjaśnić wiele tajników dietetyki. Stara się, żebyśmy byli syci i chudzi :). Gorąco polecam :).
Bożena