Moja praca nie opiera się jedynie na układaniu diety oraz konsultacjach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz odpowiedniemu wykształceniu, kompleksowo pomagam moim klientom w poradni dietetycznej Top Medical. Zainteresowanych klientów zapraszam do Lublina, gdzie mieści się gabinet. To tutaj pomagam w rozpoznaniu problemów żywieniowych, aby następnie przejść przez nową ścieżkę, by uzyskać wymarzony efekt, zdrowe ciało oraz poprawić swoje samopoczucie.

Dzięki profesjonalnemu wyposażeniu możemy dokonać szczegółowych pomiarów pod względem wzrostu, obwodów oraz analizy składu ciała. To niezbędna podstawa do dalszych działań m.in. układania diety, planu żywieniowego oraz ustalenia przebiegu całej kuracji dietetycznej, żywieniowej.

W jaki sposób pomagamy w poradni dietetycznej?

 • Analizujemy wyniki badań

  Podstawą współpracy z dietetykiem jest analiza badań zdrowotnych klienta. Dzięki nim jesteśmy wstanie dopasować nie tylko skuteczną dietę, ale przede wszystkim taką, która nie będzie ingerować w zdrowie podopiecznego. Przy pomocy przeglądu badań możemy rozpoznać potencjalne przyczyny złego samopoczucia klienta oraz np. jego nadwagi lub niedowagi.

 • Analizujemy skład ciała wraz z omówieniem wyników

  Jako profesjonalna poradnia dietetyczna posiadamy w naszej siedzibie pełne, niezbędne wyposażenie do analizy składu ciała. W kilku krokach możemy poznać masę tkanki tłuszczowej, mięśniowej, ogólną masę ciała, kości czy też procentową zawartość wody w organizmie oraz wiek metaboliczny. Na tej podstawie rozpoznajemy niezbędną ilość kalorii, której klient będzie potrzebować w celu uzyskania satysfakcjonujących efektów podczas przebiegu kuracji żywieniowej, dietetycznej.

 • Wykonujemy szczegółowy wywiad zdrowotny

  Zdrowie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego aby dobrać bezpieczną dietę opieramy się nie tylko na wynikach badań, ale także na szczegółowym wywiadzie zdrowotnym. Wywiad ten pozwala nam na zdobycie szerszej wiedzy nt. doświadczonych w przeszłości chorób, przyjmowanych leków czy też przebytych operacji.

 • Wykonujemy szczegółowy wywiad żywieniowy

  Najczęstszym powodem problemów z odżywianiem lub sylwetką jest nie tylko zdrowie, ale także dieta. Z tego powodu przeprowadzamy szczegółowy wywiad żywieniowy, dzięki któremu układanie diety pozwoli na dopasowanie jej do konkretnego przypadku. Jest to również szansa na rozpoznanie źródła problemów naszego klienta.

 • Omawiamy problemy i ustalamy z klientem cele

  Po szczegółowym wywiadzie oraz analizie badań i pomiarów, rozpoznaję źródło utrudnień klienta i zaproponować rozwiązania. Ważne jest to, aby założone cele były jasne i realistyczne, dlatego tak pomocne okazują się szczegółowe analizy ciała. W zależności od potrzeb celem może być zrzucenie kilku kilogramów czy zmiana procentowego składu ciała.

 • Przygotowujemy zalecenia żywieniowe

  Nasza poradnia dietetyczna przygotuje szczegółowe zalecenia żywieniowe, dzięki którym osiągniesz swój wymarzony cel! Dieta zostanie w pełni spersonalizowana i dostosowana do Twojego stanu zdrowia, stylu życia, preferencji oraz potrzeb. W przypadku chęci zmian, zawsze istnieje opcja modyfikacji planu żywieniowego przez naszego dietetyka.

Porady dietetyczne

 • Dieta w nietolerancjach i alergiach pokarmowych

  Eliminacja różnych produktów z diety może okazać się trudnym zadaniem. Bardzo istotne jest to, by dostarczać organizmowi potrzebnych składników i witamin, co przy samodzielnym układaniu jadłospisu może okazać się kłopotliwe. W takim przypadku pomoc specjalisty, którym jest dietetyk Robert Lipert, może okazać się niezbędna przy utrzymaniu zdrowia organizmu oraz dobrego samopoczucia.

 • Dieta dla kobiet w ciąży

  Kobiety w ciąży wymagają specjalnej diety, która pozwoli dziecku prawidłowo się rozwijać, a przyszłej mamie zachować sytość i siłę potrzebną do codziennego funkcjonowania. Zachowanie równowagi w posiłkach bez odpowiedniej wiedzy może stanowić pewną trudność, dlatego warto skorzystać z pomocy dietetyka Roberta Liperta z Lublina. Układanie diety dla osób o różnym zapotrzebowaniu to codzienność, dzięki czemu wykorzystane zostaną sprawdzone rozwiązania oraz smaczne przepisy.

 • Dieta dla sportowców

  Przygotowując się do zawodów, bardzo istotnym jest, by spożywać odpowiednie posiłki, które dadzą energię do treningów, a do tego pozwolą mięśniom odpowiednio pracować i osiągać jak najlepsze wyniki. Dietetyk Robert Lipert swoją pomoc oferuje Państwu w Lublinie, gdzie komponowane są jadłospisy między innymi dla sportowców, indywidualnie dopasowane do potrzeb, które wynikają z ich zajęcia oraz własnych preferencji.

 • Dieta redukcyjna

  Chcąc zmniejszyć swoją masę ciała, warto zacząć od regulowania posiłków i doboru odpowiednich składników, które pozwolą osiągnąć wymarzony cel. Nasza Poradnia dietetyczna w Lublinie oferuje kompleksową pomoc w układaniu diety redukcyjnej. Specjalista przygotowuje dla Państwa ciekawe oraz smaczne pomysły na posiłki, które są proste w przygotowaniu, a do tego przyjemne w spożywaniu. Dietetyk dopasowuje listę składników w zależności od preferencji i gustu klienta.

 • Pakiet dietetyczny dla par online

  Warto skorzystać z oferty pakietu dietetycznego dla par online, ponieważ występuje on w korzystnej cenie. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe i wraz z drugą połówką się do tego motywować. Dietetyk ustala indywidualny plan żywienia dla dwójki, obejmując sezonowe i preferowane produkty, komponując je w ciekawy sposób i odpowiednio dopasowany do zapotrzebowania klientów. Cennik wszystkich usług dostępny jest w odpowiedniej zakładce na stronie.

Odwiedź naszą poradnię dietetyczną!

Najczęściej zadawane pytania

 1. Jak często powinny być wykonywane wizyty kontrolne w poradni?

  Kontrole stacjonarne lub w formie telefonicznej i online odbywają się co 14 dni.

 2. W jaki sposób najlepiej przygotować się do pierwszej wizyty w poradni Top Medical?

  Podczas pierwszej wizyty w poradni dietetycznej Top Medical zalecamy zabrać wyniki ostatnio przeprowadzanych badań, dzienniczek żywienowy, przygotować oczekiwane cele oraz problemy, z którymi planujemy się uporać.

 3. Czy do poradni dietetycznej można przychodzić z osobą towarzyszącą?

  Podczas trwania pandemii zalecamy, by wizyta w naszej poradni dietetycznej odbywała się bez osób towarzyszących. Nie dotyczy to opiekunów dzieci lub osób wymagających towarzystwa.

 4. Ile czasu zajmują badania ciała przeprowadzane w poradni?

  Badanie ciała przeprowadzane w naszej poradnii jest bardzo krótkie i zajmuje najwyżej kilka minut.

 5. Mam dodatkowe pytania związane z Państwa usługami, jak można się skontaktować z firmą?

  Nasz numer telefonu, adres mailowy oraz formularz kontaktowy mogą Państwo znaleźć na stronie kontaktowej!